Poznaj rodzinę TMM

Banner Image

Cześć,


jesteśmy The Miracle Makers - rodzinna firma prowadzona w Polsce. Nazywam się Ada, pomaga mi mój mąż Filip oraz dwójka bąbli, od których wszystko się zaczęło - Zu i Bo.
Tworzymy ubrania, bieliznę i dodatki mające za zadanie dodać trochę przyjemności w czasie macierzyństwa. Bo właśnie w tym czasie najczęściej zdarza nam się często zapominać o nas samych. Tym fajniej otaczać się rzeczami, które wywołują uśmiech na naszej (często zmęczonej) twarzy!
Lubimy wygodne kroje z twistem, które możesz nosić w ciąży, podczas karmienia oraz w późniejszym okresie macierzyństwa. Tak wtedy wygoda i uśmiech jest równie ważny.
Współpracujemy z małymi, rodzinnymi manufakturami w Polsce, które szanują swoich pracowników i naturę. Wybieramy certyfikowane dzianiny i tkaniny. Szukamy takich, które zostaną z nami na długo. Jakość to nasz konik i wszystkie ubrania staramy się tworzyć na lata. W pakowaniu oraz w łańcuchu dostaw używamy jak najwięcej papierowych opakowań oraz plastiku z recyclingu. 

SZYJEMY W POLSCE

A większość naszych rzeczy powstaje w Poznaniu i okolicach. Główie korzystamy z malutkich 1-5 osobowych szwalni prowadzonych przez kobiety.

MATERIAŁY

Chcemy tworzyć ubrania na lata, w związku z tym wybieramy najlepszej jakości dzianiny. Nasza koszulki są szyte z 200 g dzianiny z certyfikatem GOTS. Daje nam to gwarację, że przez cały okres użytkowania pozostaną dokładnie takie same jak w dniu zakupu.

OBSŁUGA KLIENTA

Dla nas zawsze najważniejsza jesteś ty. To dla nas bardzo ważne, dokładamy wszelkich starań, żebyś poczuła się przez nas doceniona na każdym kroku. W końcu kto lepiej cię zrozumie niż inne matki